ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 5864306

nr 586 4306

WATERCOLOUR

A,

Engelskt landskap med flicka, signerad John., höjd: 54 x 75 cm.(med ram) 39 x 59, 5 (utan ram)

Condition: ramen med skador

300

SEK 1100

Monday June 1 2009
at 16:00:00